Оберіть EEZZEE.IO, щоб виконати найшвидші конвертації в PDF

Якщо ви шукаєте хороший сервіс, який дозволяє безкоштовно конвертувати або проводити інші операції онлайн, то для вас є чудові новини! EEZZEE.IO - це саме те, що вам потрібно. Це платформа, яка була створена для швидкого та простого перетворення в PDF. Однак, функціонал цієї платформи не обмежується конвертуванням у PDF. Платформа також має ще й інші корисні функції.

Оберіть EEZZEE.IO, щоб виконати найшвидші конвертації в PDF. Цей конвертер може перетворити безліч різних типів файлів. Створіть PDF із Microsoft Office, текстових файлів, посилань, HTML-файлів, зображень. Також можна об’єднати кілька документів PDF в один або об’єднати декілька графічних файлів у документ PDF. Процес перетворення у PDF дуже простий і триває менше хвилини. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати операцію, завантажити файл, який ви хочете змінити, натиснути кнопку «конвертувати» і почекати кілька секунд, поки файл буде змінено. Це набагато простіше, ніж ви думали!

Вам потрібно відредагувати зображення? Жодних проблем! Зробіть це швидко. EEZZEE.IO дозволяє змінювати графічні файли, зробивши всього декілька кліків. Обрізайте, віддзеркалюйте, обертайте зображення з легкістю. Інструмент дуже простий у використанні. Крім того, цей редактор зображень підтримує різні формати, такі як BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, ICO, JPG, PNG, SVG, TGA, TIFF, WBMP, WebP. Як обрізати зображення ✂ або обрізати відразу кілька зображень онлайн та безкоштовно. Зображення обрізати картинки, обрізати зображення фото. 

Створення діаграм також доступне тут. Цей інструмент дозволяє користувачам створювати діаграми в мить. Процес просто не може бути ще простішим. Ви можете обрати тип графіка, який потрібно створити. За допомогою EEZZEE.IO ви можете побудувати горизонтальну гістограму, вертикальну гістограму, гістограму з накопиченням, лінію, ступінчасту лінію. Потім виберіть потрібну кількість рядків і стовпців відповідно до ваших вимог, заповніть таблицю своїми даними та завантажте готовий графік через кілька секунд. Як зображення перетворити у PDF-файли. Як конвертувати зображення з формату JPEG у формат Pdf 

Зручність - наш пріоритет. Ми зробили все можливе, щоб задовольнити всі потреби користувачів та надати їм найкращу онлайн-послугу.Дата публикации: 2021-02-03